Івано-Франківськ

Віталій Федорів йде в заступники до мера Івано-Франківська (ВІДЕО)

Нагадаємо, 5 листопада Віталія Федоріва звільнили з посади голови Івано-Франківської ОДА.

Віталій Федорів працюватиме в команді Руслана Марцінківа, з яким раніше не мав особливо комфортних стосунків. Але, як писала ПІК, Зеленський підписав звільнення Федоріва з посади голови ОДА , і Віталій Васильович теж прийняв резонансне рішення.

Про це 11 листопада йшлося в ефірі програми “Гість студії” на ТРК 3-Студія, пише ПІК.

В ефірі анонсували, що Віталій Федорів погодився курувати питання щойно приєднаних до Франківська сіл Івано-Франківської ОТГ.

“Відкрию таємницю – звільнили нашого голову ОДА (ред. Віталія Федоріва). Він погодився піти до мене в заступники по об’єднаній територіальній громаді. Я вважаю, це непростий процес, адже приєдналося 18 сіл. Це навіть поїхати кожної неділі в якесь село. Я сам поїду в одне, ну два, максимум, села. Треба мати зама, щоб поїхав ще в два, і мати контакт”, – сказав Марцінків.

Детальніше дивіться з 24:35

Нагадаємо, Віталій Федорів працював на посаді очільника Івано-Франківської ОДА з квітня цього року. До цього 2.5 місяці Федорів виконував обов’язки очільника області, формально ставши послідовником пепереднього голови Прикарпаття Дениса Шмигаля.Новини партнерівКоментарі

0

Коментарів ще немає

Залишити відповідь

Ваш email не буде опублікований. Обов’язкові поля позначені зірочкою (*)

Поле має бути заповнене
Поле має бути заповнене
© 2020 Всі права захищено