Івано-Франківськ
5.78
USD: 27.65
EUR: 33.45

Чиновники не можуть поділити приміщення бібліотеки в Коломиї

Із початку року Коломийська центральна районна бібліотека не працює.

Представники місцевої влади не можуть вирішити, що робити з приміщенням, у якому знаходиться установа.

Про це Суспільному Карпати повідомили працівники бібліотеки, пише ПІК.

За їхніми словами, районна рада мала би передати будівлю, загальна площа якої понад 700 квадратних метрів, на баланс міської ради. Але там вирішили, що повністю приміщення не передадуть, а лише його частину – 289 кв. м.

“Три гілки влади в Коломиї, а це райдержадміністрація, районна і міська ради, не можуть знайти спільної мови щодо нашого приміщення, – каже провідна методистка бібліотеки Наталя Гриньків. – А ми як колектив і осередок культури стали заручником цієї ситуації. Жоден із органів влади не хоче поступитися. Наше приміщення – триповерхова будівля. Перший і частина другого поверху – це є бібліотека. А частина другого і третій поверхи – колишній відділ культури, приміщення якого знаходиться у підпорядкуванні районної державної адміністрації. А ми – у підпорядкуванні районної ради”, – йдеться у повідомленні.

Саме частину будівлі, де працює відділ культури, і не може передати на баланс міської районна рада.

“У місті, може, не знали, що у приміщенні є ще одна юридична особа – відділ культури і бухгалтерія відділу. Вони розраховували на ціле приміщення. А там є друга юридична особа. Якщо вона ліквідується чи перейде в інше приміщення, тоді будемо вирішувати по-іншому, – пояснює перший заступник голови Коломийської районної ради Дмитро Самуляк. – Вони просили приміщення районної бібліотеки, ми так і передали”.

Міський голова Коломиї Богдан Станіславський говорить, що були домовленості про передачу усього приміщення, а не його частини.

“Виходить, що більшу половину приміщення забрали і передають бібліотеку і людей. Ми готові прийняти цих людей разом з бібліотекою, але тільки, щоб було все приміщення, повністю, – пояснює мер. – Я сказав на зустрічі з людьми: “Йдіть до районної влади. Відпишуть вони, що дають усе приміщення, тоді можемо говорити. Люди переживають, щоб була гарантія, що вони будуть працювати у бібліотечній системі в нас. Я можу це гарантувати”, – коментує очільник Коломиї.

Також Богдан Станіславський додає, що роботу бібліотеки, на яку в бюджеті передбачені кошти, у подальшому доведеться переформатовувати. Щоб це зробити, міська рада вже зараз оголосила конкурс на інноваційну модель установи і готова обговорювати зміни з бібліотекарями.

Основне фото ілюстративне.

Читайте також:У річках Прикарпаття підніметься рівень води

Новини партнерів

Коментарі

0

Коментарів ще немає

Залишити відповідь

Ваш email не буде опублікований. Обов’язкові поля позначені зірочкою (*)

Поле має бути заповнене
Поле має бути заповнене
© 2020 Всі права захищено