Івано-Франківськ
-4.9
USD: 28.1
EUR: 31.75

Кіберполіція Івано-Франківщини викрила посадову особу в аферах бюджетними коштами

Посадовиця вносила несанкціоновані зміни при нарахуванні та виплаті заробітної плати працівникам закладу освіти.
Посадовиця вносила несанкціоновані зміни при нарахуванні та виплаті заробітної плати працівникам закладу освіти.

В результаті таких незаконних дій державі завдано збитків у розмірі близько 120 тисяч гривень. Наразі прикарпатські слідчі повідомили їй про підозру. За скоєній жінці загрожує максимальне покарання – до шести років за ґратами.

Протиправну діяльність посадової особи викрили співробітники відділу протидії кіберзлочинам в Івано-Франківській області спільно зі слідчими поліції Калущини. Процесуальне керівництво у цій справі здійснює Калуська окружна прокуратура.

У ході досудового розслідування встановлено, що 46-річна мешканка Прикарпаття, перебуваючи на посаді бухгалтера одного із підрозділів освіти Івано-Франківської області, вносила несанкціоновані зміни при нарахуванні та виплаті заробітної плати.

З’ясовано, що у період з квітня 2018 року по липень 2019 року зловмисниця вчинила несанкціоновані дії спрямовані на заволодіння бюджетними коштами. Вказані кошти передбачались для виплати заробітної плати та сплати податку, збору на доходи фізичних осіб, виплати відрядних, а також коштів перерахованих Фондом соціального страхування на відшкодування за листками непрацездатності.

Підозрювана, маючи логін та пароль для входу у систему дистанційного обслуговування клієнтіводнієї із банківських установ та за допомогою виготовленого на її ім’я електронного цифрового підпису здійснювала незаконні дії.

Додома, вказані бюджетні кошти посадовиця перераховувала на власні карткові рахунки.

Правоохоронці проводять слідчі дії по встановленню можливих спільників підозрюваної.

Слідчі повідомили зловмисниці про підозру за вчинення кримінальних правопорушень за ч. 2. ст. 191 та ч. 3 ст.362 Кримінального кодексу України. Досудове розслідування трива

Новини партнерів

Коментарі

0

Коментарів ще немає

Залишити відповідь

Ваш email не буде опублікований. Обов’язкові поля позначені зірочкою (*)

Поле має бути заповнене
Поле має бути заповнене
© 2020 Всі права захищено