ФУТБОЛ. Результати матчів 1/4 фіналу Кубка Івано-Франківщини

7 квітня відбулися три матчі обласного кубка, які принесли досить цікаві результати.

Центральний поєдинок чвертьфіналу відбувся в Івано-Франківську на “Хет-Трик Арені”, де зустрічалися черніївський “Ураган” та коломийське “Покуття”.

Команди, які зимували на найвищих позиціях в обласному чемпіонаті, зустрілися між собою на вже у 1/4 фіналу. У підсумку “Ураган” завдяки голам Кушецького (3 хв) та Денеги (16 хв) виходить до наступного кубкового раунду.

Ще в одному поєдинку “Юність” (Верхня) приймала “Сокільське” (Тюдів). Калушани ще до перерви зробили собі комфортну перевагу, забивши за 23 хвилини три голи (відзначилися Павлюк, Шевченко та Гудак). На це гості відповіли забитим м’ячем від Борсука (43 хв). Додамо, що від 67-ї хвилини коломияни грали у меншості.

Натомість у “карпатському дербі” команда з Кутів приймала на домашньому полі гостей з Брошнів-Осади. Останні забили у ворота супернкиів три голи (Пілянський 19; Семчук 23, Христонько 90+1), на що косівчани відповіли тільки одного разу – 1:3.

167853521 1381026292248757 5144382241823550958 n scaled

Додамо, що ще один матч 1/4 фіналу відбудеться за тиждень – “Ніка-Вовчинець” прийматиме долинський “Нафтовик”.