БАСКЕТБОЛ. “Франківськ” перемагає “Динамо” у бронзовій серії

Підопічні Юрія Процюка у драматичному поєдинку змогли мінімально перемогти Динамо – 82:81.

171060525 285221856507411 4283438519117448222 n scaled

В першій чверті все пішло не на руку господаркам, вони реалізували лише 1 триочковий з 7 спроб, і  5 двоочкових з 9. На це гості відповіли двома влучаннями з дальньої та сімома з фарби.

Завдяки цьому “Динамо” змогло повести +8. Проте, починаючи з другої 10-хвилинки, “Франківськ-ПНУ” забирав до свого активу кожен відрізок, ключовим з яких став саме останній.

У ньому, програючи 75:80 за 2 хвилини до кінця матчу, рятівницями “Франківська” стали Ганна Рульова та Вероніка Космач. Перша набрала 4 бали, а друга 2, завдяки чому господарки повели +1. Та Динамо також не відступало.

Елайя Джунь за 12 секунд до сирени закинула один штрафний і поновила паритет. Здавалося, все йде до овертайму, проте, Вероніка Космач була проти. Вона пішла у прохід і за секунду до кінця заробила на собі порушення. Один з лінії гравчиня реалізувала і принесла “Франківську-ПНУ” перемогу мінімальну перемогу – 82:81.

Найрезультативнішою у складі переможниць стала Ганна Рульова. В неї дабл-дабл з 28 очок та 13 підбирань.

БАСКЕТБОЛ. Чемпіонат України. Жіноча Суперліга. Серія за 3-тє місце. Матч №3.
“Франківськ-ПНУ” – “Динамо-НПУ” (м.Києв) – 82:81 (14:22, 26:25, 22:20, 20:14)
“Фран”: Рульова (28 + 13 підбирань + 6 передач), Самохвалова (23), Самбурська (17 + 6 підбирань + 10 передач), Космач (5), Сидорак (5), Ковтун (4).
“Дин”: Харріс (30 + 5 передач), Джунь (21 + 11 підбирань), Тетерук (20 + 6 підбирань), П’янтак (8).

Таким чином господарки не дали киянкам завоювати бронзові нагороди, скоротивши відставання в серії до мінімуму – 1:2.