Івано-Франківськ

БАСКЕТБОЛ. “Франківськ” зрівняв рахунок в бронзовій серії Суперліги (ФОТО)

"Франківськ" повернув до Києва "бронзову" серію жіночої Суперліги, вдруге перемігши вдома столичне "Динамо".

171285480 285705263125737 961934849939919207 n scaled

Господарів зустрічі цього разу підсилила досвідчена Аріна Білоцерківська, яка не грала напередодні через пошкодження. У підсумку вона змогла відіграти понад 35 хвилин і стала однією з найрезультативніших – 17 очок.

До великої перерви суперники йшли рівно. Відповідним був і рахунок після першої половини – 49:49.

171766629 285705446459052 1249237493175439613 n scaled

А в другій половині поступово ставала все помітнішою впевненість господарів, яка під кінець матчу переросла в відчутну ігрову перевагу.

Допомагала цьому невтомна Ганна Рульова, яка за 40 хвилин гри набрала 23 очка. 19 очок у підсумку набрала Вероніка Космач.

Та головною проблемою цього дня для гостей стала Олена Самбурська. Досвідчена гравчиня реалізувала 7 триочкових з дев`яти спроб – понад третину загальнокомандних. Загалом стала найрезультативнішою в команді – 25 очок.

Відтак Франківськ вдруге переміг Динамо вдома. Володар бронзових нагород визначиться 13 квітня в Києві після п`ятого матчу серії.