Івано-Франківськ
13.15
USD: 26.75
EUR: 32.35

Від сьогодні пенсіонери за віком зможуть їздити у громадському транспорті Тернополя без обмежень у часі

Безкоштовний проїзд можливий лише за наявності пільгової «Соціальної карти тернополянина».

1a ternopil avtobus 27 travnya 2020 roku

Від 15 травня, пенсіонери за віком в робочі, вихідні й святкові дні їздитимуть в маршрутних таксі, комунальних автобусах та тролейбусах безкоштовно та без обмежень у часі, за наявності пільгової «Соціальної карти тернополянина».

Пов’язано це зі зниженням рівня захворюваності на COVID-19 у Тернополі та віднесення регіону до «жовтої» карантинної зони.

Звертаємо увагу, що відповідно до карантинних обмежень, які діють на територіях з «жовтим» рівнем епіднебезпеки, перевезення пасажирів у громадському транспорті здійснюються лише в межах сидячих місць та у засобах індивідуального захисту.

Нагадаємо також, що на засіданні оперативного штабу прийнято рішення звернутися до Кабінету Міністрів України щодо внесення змін в ПКМУ від 22.07.2020 року № 641 та від 09.12.2020 року № 1236 про відміну обмежень в перевезеннях пасажирів в міському громадському транспорті, а саме: дозволити перевезення пасажирів в кількості, відповідно до паспорту заводу-виготовача в «зеленій» та «жовтій» зонах епіднебезпеки.

Читайте також:

Приєднуйтесь до нас  у FacebookInstagram,Youtube та  Telegram

Новини партнерів

Коментарі

0

Коментарів ще немає

Залишити відповідь

Ваш email не буде опублікований. Обов’язкові поля позначені зірочкою (*)

Поле має бути заповнене
Поле має бути заповнене
© 2020 Всі права захищено