Івано-Франківськ
16.53
USD: 26.95
EUR: 32

Українцям розповіли, як правильно доглядати за огірками

Огірок любить воду, тому поливати його потрібно часто, хоча цей овоч може вести себе недобре.

Українцям розповіли як поливати огірки і доглядати за листям, щоб вони не жовтіли. Про це пише ПІК з посиланням на agronews.ua.

Українцям розповіли, як правильно доглядати за огірками

До початку цвітіння огірки можна поливати не частіше разу на тиждень (якщо пройшов дощ, можна не поливати зовсім). Це потрібно, щоб рослини розвивали сильну кореневу систему.

Після появи квітів поливати треба кожні 3-4 дні, а то і щодня (якщо на вулиці жарко). Огірки дуже люблять полив дощуванням – їх листя активно випаровує вологу, але якщо ви виявили на листках плями, що вказують на хворобу, дощування потрібно виключити і поливати тільки в борозенки, прокладені уздовж рядка рослин.

У теплу погоду поливати слід у другій половині дня, але до 17.00, а якщо ночі холодні, рекомендується ранковий полив. Грунт під огірками після поливу повинна бути вологою на глибину не менше 40 см. під дорослі рослини для цього доведеться вилити приблизно 20-30 л води на 1 кв. м.

Що робити, щоб листя не жовтіло

Після появи сходів у фазі 3-4 листочків огірки потрібно обробити таким складом:
у відро води додайте 30 крапель йоду, 20 г господарського мила і 1 літр молока. Обприскуйте такою сумішшю приблизно раз в 10 днів.

З вечора замочіть шматок хліба у відрі води, вранці розімніть хліб, додайте маленький пляшечку йоду і побризкайте огірки, 1 л.рідини на відро води (що залишилася зберігайте в пляшках в підвалі). Цим розчином огірки можна обробляти раз в два тижні і до осені.

Читайте також у ПІК:

Приєднуйтесь до нас  у Facebook,Instagram,Youtube та  Telegram

Новини партнерів

Коментарі

0

Коментарів ще немає

Залишити відповідь

Ваш email не буде опублікований. Обов’язкові поля позначені зірочкою (*)

Поле має бути заповнене
Поле має бути заповнене
© 2020 Всі права захищено