Івано-Франківськ
9.1
USD: 26.2
EUR: 30.25

Стало відомо, як в Україні зміняться ціни на цукор

Компенсувати дефіцит цукру на ринку України вдалося шляхом завезення імпортного цукру-сирцю.

sahar

Ціни на цукор в Україні продовжують знижуватися – на 1 червня кілограм цукру коштував 24,9 грн/кг, а в найближчі два місяці очікується зниження цін ще на 1-2 гривні. Про це розповів генеральний директор Асоціації “Український клуб аграрного бізнесу” Роман Сластьон, повідомляє прес-служба асоціація, пише ПІК.

Він зазначив, що компенсувати дефіцит цукру на ринку України вдалося шляхом завезення імпортного цукру-сирцю.

“Якщо станом на 1 травня ціна на цукор становила близько 25,05 грн/кг, то завдяки надходженню на ринок перероблених партій сировини на 1 червня ціна вже опустилася до 24,9 грн/кг. Були вирішені проблеми з подальшим імпортом цукру-сирцю з ЄС, тому чергові поставки мають перекрити ринковий дефіцит в 150 тис. тонн. В результаті очікується зниження цін у червні-липні на 1-2 грн”, – прогнозує Сластьон.

Україна в поточному маркетинговому році (МР, вересень 2020 – серпень 2021) скоротила виробництво цукру до 1,1 млн тонн, що на 31% менше в порівнянні з попереднім сезоном (1,48 млн тонн). Згідно з дослідженням Київської школи економіки, ціни на цукор в Україні в січні 2021 року зросли в 1,5 раза.

Читайте також:

Приєднуйтесь до нас  у Facebook, Instagram, Youtube та  Telegram

Новини партнерів

Коментарі

0

Коментарів ще немає

Залишити відповідь

Ваш email не буде опублікований. Обов’язкові поля позначені зірочкою (*)

Поле має бути заповнене
Поле має бути заповнене
© 2020 Всі права захищено