Івано-Франківськ
15.41
USD: 26.8
EUR: 31.55

Європа визнала найкращим франківський готель “Надія” (ВІДЕО)

Відбулася визначна подія в житті Івано-Франківська та області, яка додала до скарбниці досягнень міста високу міжнародну нагороду в сфері гостинності.

22222 1 scaled

19 червня на щорічній Гала-церемонії премії “International Hospitality Awards” готель “Надія” визнали найкращим бізнес-готелем Європи 3*.

Цього року в премії взяли участь готелі з 35 європейських країн.

Оцінки готелів складалися з рейтингу незалежного міжнародного журі (18 експертів сфери гостинності з усієї планети), рейтингу на найбільшому сайті для подорожей Booking.com і рейтингу на сайті Trustyou.com, який збирає оцінки готелів з усіх сайтів світу (більше 300).

Достовірність результатів перевіряла міжнародна аудиторська компанія Grant Thornton, яка має представництва в 135 країнах світу.

“Ми дякуємо нашим гостям, команді працівників і всім жителям Івано-Франківська за підтримку! Це наша спільна перемога і результат багаторічної праці,сервісу найвищого рівня та постійного вдосконалення якості послуг.

Нам надзвичайно приємно,що саме готель “Надія” отримав цю найвищу європейську нагороду! Ми любимо те, що робимо, і те, що робимо, ми робимо з любов’ю до наших гостей!” – генеральний директор фірми “Надія” Маргарита Бойко.

IMG 2685 scaled

Пропонуємо вашій увазі також сюжет Каналу 402 про визначну подію:

Читайте також:

Приєднуйтесь до нас  у Facebook,Instagram,Youtube та  Telegram

Новини партнерів

Коментарі

0

Коментарів ще немає

Залишити відповідь

Ваш email не буде опублікований. Обов’язкові поля позначені зірочкою (*)

Поле має бути заповнене
Поле має бути заповнене
© 2020 Всі права захищено