“Маємо те, що маємо”: тренер “Прикарпаття” про виїзну поразку

Головний тренер «Прикарпаття» Олег Рипан прокоментував результат матчу франківської команди проти "Олімпіка" (0:2):

maxresdefault 5 696x392 1

Ми готувалися до важкої гри. По першому тайму було видно: хто з суперників першим заб’є – той і переможе. Так сталося, що «Олімпік» зумів вийти вперед. Ми полізли відіграватися, провалили центр поля, отримали другий гол у свої ворота. У другій половині матчу програли багато боротьби. Намагалися замінами освіжити гру в атаці, проте це нам не допомогло“, – розповів наставник “прикарпатців”.

На запитання, чи вплинула на нас велика перемога в першому турі, Олег Павлович зазначив наступне:

Абсолютно – ні! Ми забули ту гру і готувалися в робочому режимі. Ніякої ейфорії ні у кого не було“.

На думку Рипана, якби гравці змогли втілити свою ігрову перевагу в першому таймі в голи – все закінчилося б по-іншому. “Маємо те, що маємо“.

Нагадаємо, “Прикарпаття” поступилося на виїзді “Олімпіку”.