Перша в історії: Україна виграла командну медаль у артистичному плаванні

Нагорода синхроністок стала 17-ю на рахунку України на цих Іграх у Токіо.

25ef4c1 artystychne plavannya zbirna ukrayiny

Збірна України взяла “бронзу” в командних змаганнях з артистичного плавання на Олімпіаді-2020 у Токіо, повідомляє Суспільне, пише ПІК.

Українська збірна в складі Марти Фєдіної, Анастасії Савчук, Єлизавети Яхно, Владислави й Марини Алексіївих, Аліни Шинкаренко, Ксенії Сидоренко та Катерини Резнік здобули першу в історії України командну медаль в артистичному плаванні.

Змагання в довільній програмі українки розпочинали в статусі фавориток на “бронзу”. Після технічної програми збірна посідала третє місце, поступаючись командам ОКР і Китаю та випереджаючи Японію на 0.9 бала.

У змаганнях узяли участь дев’ять команд. У фінальний день вони мали виконати довільну програму: оцінка за неї додавалася до результатів технічної програми, що відбулася день тому. За сумою балів і визначали призерок.

У своєму фінальному виході Україна успішно впоралася з програмою та заробила високі 96.0333 бала. Почувши оцінки, синхроністки закричали від здивування. За 96 зазвичай отримують китаянки та ОКР.

З сумою 190.3018 українки втрималися на третьому місці, забезпечивши відрив від Японії вже в майже два очки.