ФУТБОЛ. “Прикарпаття” без варіантів поступається “Поліссю”

У Житомирі один із лідерів першості - місцеве "Полісся", приймало івано-франківське "Прикарпаття".

241720040 4363306603763105 456336470309835808 n scaled

Івано-франківська команда зробила ставку на гру «другим номером», віддавши ініціативу супернику. До перерви житомирці створили кілька небезпечних моментів і навіть забили наприкінці тайму, але гол Нестерова через офсайд не зарахували.

293b54

Після перерви «Прикарпаття» провело дві непогані контратаки, міг відкривати рахунок Горбаченко, а потім впродовж двох хвилин гості пропустили двічі. Справжнім «джокером» для «Полісся» став Дмитро Шастал, який перед тим лише вийшов на заміну. Саме він холоднокровно зіграв на вістрі атаки та оформив дубль після верхових передач з правого флангу – 2:0.

33333 1 scaled

У компенсований час Андрущенко дальнім ударом поцілив у хрестовину воріт. Івано-франківці зазнали вже четвертої поразки у сезоні і з 10 очками перебувають у середині турнірної таблиці.

ФУТБОЛ. Чемпіонат України. Перша ліга. 8-й тур
«Полісся» (Житомир) – «Прикарпаття» (Івано-Франківськ) – 2:0 (0:0)
Голи:
Шастал (57, 58)
11 вересня 2021 року. Житомир, центральний стадіон “Полісся” – 13:15. Арбітр: Д.Кривушкін (Харків).