Івано-Франківськ

В Україні діятимуть жорсткіші правила пасажирських перевезень на час карантину

Таке рішення прийняли на засіданні Кабінету Міністрів України сьогодні, 11 жовтня.

В Україні діятимуть жорсткіші правила пасажирських перевезень на час карантину

 В Україні посилення правил для пасажирських перевезень торкнеться регіонів, де встановили “жовтий”, “помаранчевий” або “червоний” рівень епідемічної небезпеки. Про це повідомляють на сайті Міністерства охорони здоров’я, пише ПІК.

“Нові правила для перевезення пасажирів – вимушений крок для стримування поширення коронавірусної хвороби щоб зберегти життя та здоров’я громадян. Тому наявність як у водіїв, так і у пасажирів документів, які б підтверджували їх COVID-безпечність, є необхідною умовою для регулярних та нерегулярних перевезень у будь-якому виді транспорту”, – сказав міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко. 

З 21 жовтня міжрегіональні перевезення пасажирів будуть дозволені за умови наявності у всіх водіїв, екіпажу авіатранспорту та пасажирів одного із цих документів:

  • документа, що підтверджує повну вакцинацію або документа, що підтверджує отримання однієї дози дводозної вакцини для регіонів «жовтого» рівня епіднебезпеки;
  • міжнародного, внутрішнього сертифіката або іноземного сертифіката, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою однодозної вакцини чи двома дозами дводозної вакцини, дозволених ВООЗ для використання в надзвичайних ситуаціях, негативний результат ПЛР-тестування або одужання від зазначеної хвороби, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія);
  • негативного результату тестування на COVID-19 методом ПЛР або експрес-тесту на визначення антигену коронавірусу SARS-CoV-2, який чинний 72 години.

Нові правила стосуються як регулярних, так і нерегулярних перевезень пасажирів. Йдеться про автомобільний транспорт на автобусних маршрутах, авіаційний та залізничний транспорт міжобласного сполучення.

Відповідні правила не будуть застосовуватись до міських та внутрішньообласних перевезень. Відповідальність за наявність у всіх водіїв, членів екіпажу літака та пасажирів зазначених документів несе перевізник.

Читайте також у ПІК:

У МОЗ розповіли особливості ковід-штаму “Дельта” в Україні

Стало відомо, в яких випадках є обов’язковим тестування на COVID-19

Коронавірус в Україні: як змінилася ситуація за вихідні

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль запевнив, що обов’язкової вакцинації проти Covid-19 в Україні не буде

Приєднуйтесь до нас  у Facebook,Instagram,Youtube та  TelegramНовини партнерівКоментарі

0

Коментарів ще немає

Залишити відповідь

Ваш email не буде опублікований. Обов’язкові поля позначені зірочкою (*)

Поле має бути заповнене
Поле має бути заповнене
© 2020 Всі права захищено