Івано-Франківськ
-7.9
USD: 28.36
EUR: 31.97

«Карітас Івано-Франківськ» святкує 30-річчя своєї діяльності

«Карітас Івано-Франківськ» надає соціальну, медичну та психологічну допомогу.

6171191860e48747643910

У середу, 20 жовтня, в Івано-Франківську відбулися урочисті заходи на честь 30-ї річниці від дня заснування Благодійної організації «БФ «Карітас Івано-Франківськ». 

Про це повідомляє Івано-Франківська ОДА, пише ПІК.

«Карітас Івано-Франківськ» надає соціальну, медичну, психологічну та інформаційну консультацію малозабезпеченим верствам населення, особам з інвалідністю, людям похилого віку та важкохворим, підтримує й найбільш уразливих дітей з багатодітних і малозабезпечених сімей, постраждалих від булінгу, домашнього насилля. Також ця організація постійно допомагає родинам загиблих учасників АТО/ООС, ветеранам, вимушено переселеним особам та проводить активну роботу у сфері протидії торгівлі людьми, надає гуманітарну допомогу людям, які опинилися у надзвичайних ситуаціях (повінь, епідемія грипу, пандемія COVID-19).

karitas 20 10 2021 8

«Упродовж 30-ти років «Карітас Івано-Франківськ» несе місію здійснення благочинної діяльності з проявом любові та милосердя у дусі християнської моралі. Маючи великі серця та щирі душі, цей колектив допомагає усім нужденним і потребуючим, яким необхідна підтримка. Вважаю, що це насправді велика жертовність та великий вклад у розвиток людства. Щиро дякую вашій організації за працю, соціальне служіння, яке ви здійснюєте в Українській греко-католицькій церкві, об’єднуючи усіх людей добром та благочинністю», – наголосила Світлана Онищук.

Читайте також:

Приєднуйтесь до нас  у Facebook,Instagram,Youtube та  Telegram

Новини партнерів

Коментарі

0

Коментарів ще немає

Залишити відповідь

Ваш email не буде опублікований. Обов’язкові поля позначені зірочкою (*)

Поле має бути заповнене
Поле має бути заповнене
© 2020 Всі права захищено