Івано-Франківськ

ФУТБОЛ. “Прикарпаття” вдома впевнено переграє “Альянс”

23 жовтня на домашній арені стадіону "Рух" івано-франківське "Прикарпаття" приймало одного з лідерів чемпіонату - "Альянс" з Липової Долини.

11111 scaled

Справжнім героєм матчу став нападник господарів Роман Барчук, на рахунку котрого два забиті м’ячі та результативна передача. На 17-й хвилині 90-й номер «Прикарпаття» асистував Івану Сондею, котрий і відкрив рахунок – 1:0. Згодом Барчук сам заробив і чітко реалізував 11-метровий – 2:0.

248213194 4494633583963739 3521492861709875131 n scaled

На 60-й хвилині після активного пресингу на чужій половині нападник франківців оформив «дубль», розстрілявши вже порожні ворота – 3:0. Втім останнє слово у цій грі було за гостями, і на 65-й хвилині після флангової передачі Костянтин Ярошенко відквитав один м’яч – 3:1.

Домашню серію з трьох поспіль матчів підопічні Олега Рипана розпочали доволі вдало і після успіху з «Альянсом» піднялися на п’яте місце у турнірній таблиці.

f3ab453e97f68b0102308c298e27ef3c111 scaledЧемпіонат України. Перша ліга. 15-й тур.
«Прикарпаття» (Івано-Франківськ) – «Альянс» (Липова Долина) – 3:1
Голи:
Сондей (17), Барчук (34 з пен., 60) – Ярошенко (66)

23 жовтня 2021 року. Івано-Франківськ, стадіон “Рух” – 13:15. Арбітр: Є.Цибулько (Черкаська обл.).