“Франківськ-Прикарпаття” здобув дві перемоги у Рівному (ВІДЕО)

Команда Юрія Процюка провела два цікаві та напружені поєдинки в рамках західноукраїнського дербі.

248440992 265922982208218 3785067476833016299 n scaled

У Рівному за майже паритетної боротьби впродовж більшої частини ігрового часу господарки не втримали «Франківсь» у заключній 10-хвилинці. У гостей найкращою стала Вероніка Космач – 22 очка. 16 очок додала Оксана Молодва, а ще 11 – Крістіна Філевич.

• Жіноча Суперліга. 4-й тур. Матч №1. 23 жовтня. м. Рівне.
    «Рівне» – «Франківськ-Прикарпаття» – 50:62 (10:16, 17:17, 17:17, 6:12)
    У «Франківська»: Космач (22 + 5 підбирань), Молова (16 + 11 пілбирань), Філевич (11 + 6 підбирань + 5 передач),  Тетерук (7 + 8 підбирань + 5 передач), А. Гвічіані (3).

У другій грі «Франківськ-Прикарпаття» не збавив обертів і на класі вдруге переміг «Рівне». Вирішальною у цій грі стала друга чверть, яку підопічні Юрія Процюка виграли з перевагою у 12 очок (27:15). У підсумку, «пантери» тріумфували з рахунком 68:78.

• Жіноча Суперліга. 4-й тур. Матч №1. 24 жовтня. м. Рівне.
    «Рівне» – «Франківськ-Прикарпаття» – 68:78 (12:15, 15:27, 25:21, 16:15)
    У «Франківська»: Філевич (22), Молова (22 + 8 підбирань), Тетерук (11 + 9 підбирань), Тихонова (9), А. Гвічіані (7), Космач (3 + 6 передач), Завертайло (2), Ковтун (2).

У цьому сезоні «Франківськ-Прикарпаття» здобув вже чотири перемоги у шести матчах і впевнено утримує четверте місце у турнірній таблиці Жіночої Суперліги. У наступному, 5-му турі, підопічні Юрія Процюка.