Івано-Франківськ
-9.9
USD: 28.36
EUR: 31.97

Янукович вирішив оскаржити своє усунення з посади президента

22 листопада Україна в офіційному акаунті у Twitter нагадала президенту-втікачу Віктору Януковичу, що 13 років вʼязниці "самі себе не відсидять".

fb75583 yanuk putin getty

Експрезидент, який втік до Росії, Віктор Янукович оскаржує в київському суді ухвалу Верховної Ради про своє усунення з посади глави держави, повідомляє УП, пише ПІК.

“Віктор Янукович подав позов до Окружного адміністративного суду Києва проти Верховної Ради України.Четвертий президент має намір оскаржити законність ухвалення парламентом Постанови про його нібито самоусунення з посади глави держави”, – написав прессекретар Януковича Юрій Кірасір у Facebook.

Кірасір назвав антиконституційною постанову ВР від 22 лютого 2014 року про самоусунення Януковича та призначення позачергових виборів президента.

“У Верховній Раді розуміли, що законно усунути від влади демократично обраного президента шляхом імпічменту не вдасться, розглядали два варіанти: фізично усунути Віктора Януковича або, розтоптавши закон, захопити владу. Парламент, не маючи на це повноважень, пішов другим шляхом”, – заявив речник Януковича.

Читайте також:

Приєднуйтесь до нас  у Facebook,Instagram,Youtube та  Telegram

Новини партнерів

Коментарі

0

Коментарів ще немає

Залишити відповідь

Ваш email не буде опублікований. Обов’язкові поля позначені зірочкою (*)

Поле має бути заповнене
Поле має бути заповнене
© 2020 Всі права захищено