Європейські нагороди: франківчани успішно виступили на чемпіонаті з Таеквон-До в Іспанії (ФОТО)

22-27 листопада в Іспанії відбувся 35-й Чемпіонат Європи з Таеквон-До серед дорослих і юніорів.

photo 2021 11 28 19 11 34 scaled

У складі Національної збірної України були 10 франківчан, вихованці заслуженого тренера України Олега Солов’я і заслуженого майстра спорту України Катерини Соловей.

photo 2021 11 28 19 12 17 scaled

У підсумку наші спортсмени здобули наступні нагороди:

Віталій Соловей переміг у ваговій категорії 57 кг серед дорослих. До сдова, Віталій п’ятий раз переміг чемпіонат Європи і виконав норматив «Майстер спорту України міжнародного класу з Таеквон-До».

photo 2021 11 28 19 10 56 scaled

Артур Кузьмін здобув срібну нагороду у ваговій категорії понад 75 кг., де у фіналі поступився діючому чемпіону світу з Словенії. На шляху до фіналу Артур переміг суперників з Белорусі, Іспанії,  Словенії та Хорватії.

photo 2021 11 28 19 10 23 scaled

Артем Белов здобув бронзову медаль серед дорослих у ваговій категорії понад 85 кг. На шляху до «бронзи» Артем переміг суперників з Іспанії та Великобританії, але у півфіналі поступився поляку. Слід відзначити, що Белов виконав норматив «Майстер спорту України».

photo 2021 11 28 19 11 22 scaled

Анна Сірокваша здобула бронзову нагороду у ваговій категорії 45 кг. серед юніорок, перемігши у турнірній сітці представниць Польщі та Румунії, а але у півфіналі поступилась представниці Вельсу.

За підсумками виступу Національна збірна команда України зайняла 6-е загальнокомандне місце (три “золоті”, одна “срібна” та дві “бронзові” нагороди) серед 30-ти країн учасниць. Перше місце виборола збірна Польща, друге – Румунія, а третє – Норвегії.

photo 2021 11 28 19 09 38

Великий успіх нашої збірної на змаганнях такого рівня став можливим завдяки наполегливій праці Тренерів і Спортсменів Всеукраїнського Союзу Таеквон-До.