Івано-Франківськ

У Франківську визначили стипендіатів міської ради в галузі спорту на 2022 рік

На розгляд колегії подали 51 клопотання.

banner850glavnaya st scaled

На засіданні колегії відділу спорту Департаменту молодіжної політики та спорту, за результатами розгляду клопотань та голосування членів колегії, визначено наступних стипендіатів у 2022 році, пише ПІК.

Олімпійські види спорту

– Беклемешев Віктор Володимирович – чемпіон України з настільного тенісу серед людей з інвалідністю;

– Біленко Василь Дмитрович – чемпіон Європи з легкої атлетики серед людей з інвалідністю;

– Біленко Михайло Дмитрович – чемпіон Європи з легкої атлетики серед людей з інвалідністю;

– Брикіна Ангеліна Павлівна – чемпіонка України з фристайлу серед юніорок;

– Волуйкевич Павло Романович – чемпіон Європи з легкої атлетики серед людей з інвалідністю, учасник Паралімпійських ігор;

– Гільтайчук Єлизавета Мирославівна – чемпіонка України з регбі-7 серед юніорок;

– Дідоводюк Олеся Михайлівна – чемпіонка України з легкої атлетики;

– Загурський Микола Васильович – чемпіон України з веслування на байдарках та каное серед юнаків.

– Копильців Анастасія Іванівна – чемпіонка України з легкої атлетики серед дівчат;

– Космач Вероніка Романівна – чемпіонка України з баскетболу 3х3;

– Літанюк Валерій Богданович – бронзовий призер командного чемпіонату Європи з легкої атлетики (спортивна ходьба);

– Маринчук Ярослава Ігорівна – чемпіонка України з боксу;

– Михалушко Ярослав Тарасович – срібний призер чемпіонату України з боксу;

– Пристай Віталій Анатолійович – чемпіон України з веслування на байдарках та каное серед юнаків;

– Пуздерко Микола Олександрович – срібний призер чемпіонату України з фристайлу;

– Трофименко Едуард Сергійович – бронзовий призер чемпіонату України з боксу;

– Федорів Ірина Олександрівна – срібна призерка чемпіонату світу з веслування на байдарках та каное серед юніорок;

– Шевчук Ганна Ярославівна – срібна призерка командного чемпіонату Європи з легкої атлетики (спортивна ходьба);

– Юдкіна Христина Володимирівна – бронзова призерка чемпіонату Європи з легкої атлетики (спортивна ходьба);

– Яцюк Оксана Миколаївна – бронзова призерка чемпіонату України з фристайлу.

Неолімпійські види спорту

– Балтажи Ольга Семенівна – срібна призерка чемпіонату Європи з шашок-100;

– Безнощук Любомир Васильович – срібний призер чемпіонату Європи з регбіліг;

– Гринишин-Крук Росана Русланівна – срібна призерка чемпіонату світу з шашок-64 серед дівчат;

– Качур Надія Володимирівна – бронзова призерка чемпіонату світу з шашок-100 серед людей з інвалідністю;

– Семенюк Макар Віталійович – чемпіон Європи з танців серед юнаків;

– Слюсар Валентин Андрійович – чемпіон України з таеквон-до І.Т.Ф.;

– Соловей Віталій Олегович – чемпіон Європи з таеквон-до;

– Ткачук Віра Юріївна – чемпіонка Європи з танців серед дівчат;

– Федосеєнко Володимир Олегович – бронзовий призер чемпіонату Європи зі спортивного орієнтування серед людей з інвалідністю;

– Хашалов Федір Магомедович – чемпіон світу з бодібілдингу.

“Ми раді тому, що спортсмени нашої територіальної громади впродовж 2021-го року тішили нас своїми перемогами. Присвоєння стипендій – це один з кроків для їхньої підтримки. Сподіваємось, що 2022-й буде успішним та переможним для представників видів спорту нашої громади!”,- зазначає директор Департаменту молодіжної політики та спорту Віталій Матешко.

Читайте також: 

Приєднуйтесь до нас  у Facebook,Instagram,Youtube та  Telegram



Новини партнерів







Коментарі

0

Коментарів ще немає

Залишити відповідь

Ваш email не буде опублікований. Обов’язкові поля позначені зірочкою (*)

Поле має бути заповнене
Поле має бути заповнене
© 2020 Всі права захищено