Івано-Франківськ

У Болехові посилили карантин: що заборонено?

За неділю, 16 січня в Болехівській громаді не зареєстрували нових випадків коронавірусу. В Калуському районі - 66 нових випадків.

У Болехові посилили карантин: що заборонено?

У Болехові у зв’язку із підвищення захворюваності на ковід в області 17 січня, на позачерговому засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій вирішили запровадити додаткові протиепідеміологічні заходи:

  • обмеження проведення масових заходів в населених пунктах громади (проведення масових заходів дозволяється за умови 1 людина на 10 м);
  •  забороняється робота ресторанів, кафе, барів та нічних клубів у нічний час доби;
  •  забороняється робота закладів культури, фітнес-центрів, спортивних залів, окрім закладів, які можуть забезпечити відвідування 1 людини на 10 м2.
Зазначені обмеження не діють у випадках, якщо 100% співробітників вказаних закладів будуть повністю вакциновані та матимуть зелений COVID-сертифікат або негативний результат ПЛР-тестування чи експрес-тестування на антиген (дійсний 72 години), або сертифікат про одужання. Про це повідомляють на сайті міської ради, пише ПІК.  
Також у автобусах, що курсують на території громади дозволені лише сидячі місця. Перевізник несе відповідальність за дотриманням протиепідемічних норм водіями та пасажирами під час перевезення.
Читайте також у ПІК:
Приєднуйтесь до нас  у Facebook,Instagram,Youtube та  Telegram


Новини партнерівКоментарі

0

Коментарів ще немає

Залишити відповідь

Ваш email не буде опублікований. Обов’язкові поля позначені зірочкою (*)

Поле має бути заповнене
Поле має бути заповнене
© 2020 Всі права захищено