Івано-Франківськ

Це була найбільша удача: як десантники-аеророзвідники зупинили майже 200 одиниць ворожої техніки біля Миколаєва

Вони вчасно виявили рашистів і разом з артилеристами схитрували так, що ворог злякався і відступив.

Це була найбільша удача: як десантники-аеророзвідники зупинили майже 200 одиниць ворожої техніки біля Миколаєва

Це була найбільша удача, зізнаються десантники. На початку широкомасштабного вторгнення до Миколаєва впритул наблизилася величезна група ворожої техніки, яка була готова окупувати місто. Про це пише АрміяInform, передає ПІК.

“Понад 200 одиниць техніки були біля міста. Чомусь так трапилося, що до тієї точки вони дійшли непомітно. Не знаю, як так вийшло, можливо тому, що це були перші штурми, стрільба велася зі всіх сторін, і був трохи хаос. Ми ж тоді вишукували цілі, щоби по них працювала артилерія і виявили цю групу. Тієї кількості техніки та сили було достатньо, щоб узяти Миколаїв”, – розповідає аеророзвідник Артем.

За його словами, в нас не було ресурсів їх зупинити, думаю, у прямому бою нам би не вдалося нічого зробити, а хитрістю вийшло.

“Ми корегували вогонь не по самій групі, а по блокпосту в їхньому тилу, й це їх налякало, вони подумали, що зайшли в засідку і відступили”, — з усмішкою на устах додає хлопець.

desantnyky aerorozvidnyky 1 scaled

Хлопці користуються квадрокоптером DJI MAVIC 3. Кажуть, він найбільш прийнятний у своїй категорії з погляду оптики та заряду батареї. Використовують його найчастіше для артилерійської розвідки.

“Летіти цей квадрокоптер може на 3–4 кілометри впродовж 35–45 хвилин. Бувало, що противник глушив сигнал, але, залежно від прошивки, після втрати сигналу він може або сам повернутися, або зависнути й триматися в точці до моменту, поки не закінчиться заряд акумулятора”, — розповідає аеророзвідник Андрій.

Працюють українські воїни із квадрокоптером у парі. Поки один займається розвідкою, інший тримає зв’язок з артилеристами та шукає координати на карті. Навчитися управляти технікою можна за 1–2 місяці, щоденно тренуючись.

“Якщо говорити про спеціалізовані дрони, то вони потребують тривалішого навчання та багато досвіду. Крім того, така спецтехніка дорога й передбачена для завдань, які не завжди ставлять перед підрозділами артилерійської розвідки. У них є багато опцій, які потребують знань у програмному забезпеченні”, — додав розвідник.

Читайте також у ПІК:

Приєднуйтесь до нас  у Facebook,Instagram,Youtube та  Telegram

Читайте нас у тг
Новини партнерівКоментарі

0

Коментарів ще немає

© 2020 Всі права захищено