Зараз на Прикарпатті реалізовують проєкт “Розвиток бізнес сектору України” за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Він передбачає проведення бізнес-турів в таких напрямах як сільське господарство, крафтові виробництва, харчопереробна промисловість, індустрія гостинності та туризму, великі підприємства та ІТ-галузь.
Нещодавно відбувся третій бізнес-тур, що стосувався харчопереробної промисловості. Як все відбувалося та що побачила бізнес-спільнота – дивіться у відеосюжеті ПІК.
Переглядайте також:
- Харчопереробна промисловість Прикарпаття: підприємці з дев’яти областей країни відправились у бізнес-тур. Що побачили?
- Крафтові виробництва Прикарпаття: учасники міжрегіонального бізнес-туру відправились на Косівщину та Коломийщину (ВІДЕО)
- Підприємці з дев’яти областей України побачили крафтове виробництво Прикарпаття: які враження (ФОТО)
- Аграрна Рогатинщина приймає делегацію: що показують місцеві підприємці (ВІДЕО)
- Рогатинщину відвідали господарники з дев’яти областей України. Для чого?
- Економічний фронт: на Прикарпатті відбудуться бізнес-тури для підприємців (ВІДЕО)
Приєднуйтесь до нас у Facebook,Instagram,Youtubeта Telegram
Читайте нас у тг