Івано-Франківськ

Інформація про новий наступ з Білорусі – фейк, щоб посіяти паніку – ГУР

При цьому не можна сказати про відсутність загрози від режиму Лукашенка – він допомагає Росії зброєю, технікою, повітряним простором.

fdda5f4 20221128 01 1 1

Представник Головного управління розвідки Міністерства оборони Андрій Юсов розповів, що інформація, що Білорусь нібито готує наступ, поширюється, аби посіяти паніку, повідомляє ПІК з посиланням на УП.

Ми бачимо різні цілі, тобто з одного боку посіяти паніку серед населення, серед українців, в тому числі жителів прикордонних районів і областей. І дезорієнтувати українські сили оборони, розосередити сили, перекинути сили з інших напрямків. Ну і також об’єктом і цілями цієї спеціальної психологічної операції інформаційної є сама Білорусь і білоруси, тобто нагнітання. Зробити так, щоб заіскрило, і все-таки втягнути саму Білорусь в повномасштабну війну, чого до цього моменту не було”, – повідомив Юсов.

Юсов тим часом наголошує, що не можна сказати про відсутність загрози від режиму Лукашенка – він допомагає Росії зброєю, технікою, повітряним простором.

Але, за даними ГУР, говорити, що в найближчому часі відбудеться повномасштабне вторгнення і втягування Білорусі у війну, не можна.

Читайте також: 

Приєднуйтесь до нас у Facebook, Instagram, Youtube та Telegram

Читайте нас у тг
Новини партнерівКоментарі

0

Коментарів ще немає

© 2020 Всі права захищено