Тернополянка виборола “срібло” на міжнародному боксерському турнірі в Угорщині

Участь у них взяли майже три сотні спортсменів із 25 країн світу.

332564803 6656144681069353 4095213574767401601 n

Тернополянка стала срібною призеркою на міжнародному боксерському турнірі «Меморіал Іштвана Бочкаї 2023» в Угорщині. Загалом, українські боксери здобули на цьому турнірі 18 медалей.

Про це повідомили на сторінці управління молоді, спорту та іміджевих проєктів Тернопільської ОВА, пише ПІК

332869503 2476128842540391 7730810957482920376 n

Як розповів тренер спортсменки Руслан Фірман, Олеся Крисюк виступала у ваговій категорії 81 кг, і у фінальному двобої поступилася австрійці Еммі-Сью Фреєнтрі. Відтак стала срібною призеркою.

«Пишаюся Олесею, бо вона, як завжди, показала сильний поєдинок. Попри війну, наші спортсмени продовжують тренуватися і демонструвати усьому світові, що українці – переможці! А головна наша перемога ще попереду!» – наголосив Руслан Фірман.

Додамо, що Олеся Крисюк – представниця Тернопільської обласної організації Федерації боксу України, студентка Західноукраїнського національного університету, є вихованкою КДЮСШ з греко-римської боротьби відділення боксу, представляє ШВСМ та спортивне товариство «Динамо».

Тренується під керівництвом Руслана Фірмана в спортивних клубах «Шкіряна рукавичка» і «Текстильник».