Івано-Франківськ

ФУТЗАЛ. “Ураган” в драматичному матчі зрівняв рахунок у фінальній серії (ВІДЕО)

У неділю, 21 травня, в Івано-Франківську відбувся другий матч фінальної серії футзальної Екстра-ліги.

222 4 scaled

Після поразки у поєдинку днем раніше (1:2), «Ураган» прагнув взяти реванш та зрівняти рахунок у серії.

Господарі першими відкрили рахунок завдяки влучному удару Шведа на 8-й хвилині. Втім, кияни змогли врятувати матч у основний час завдяки голу Жука на 36-й хвилині. Відтак, для визначення переможця знадобилися дві додаткові 5-хвилинки, в яких команди також обмінялися голами – на 41-й Корсун і на 42-й Поночовний – 2:2.

А далі – була серія пенальті, в якій у всіх красі постали голкіпери «Урагану» та «ХІТа». З тією тільки відмінністю, що страж воріт «драконів» Савенко відбив на один удар більше ніж голкіпер суперників Сухов.

ФУТЗАЛ. Чемпіонат України. Естра-ліга. Фінал. Матч №2.
«УРАГАН» (Івано-Франківськ) – «ХІТ» (Київ) – 2:2 за пен. 5:4
Голи: Швед (8), Корсун (41) – Жук (36), Поночовний (42)
Попередження: Савенко (29) – Сметаненко (32), Сірий (49)

Рахунок в серії – 1:1.