ФУТБОЛ. Україна зіграла внічию з Німеччиною

Збірна України вигравала з перевагою у два м'ячі, але не втримала перемогу

293013 GettyImages 1258640266 new 960x380 0 scaled

Для збірної України гра у Бремені  стала першою під керівництвом нового головного тренера Сергія Реброва. Він замінив на цій посаді Руслана Ротаня, під орудою якого національна команда розпочала відбір Євро-2024 та програла у стартовому матчі Англії (0:2). Для збірної Німеччини матч з Україною був 1000-м в історії.

Збірна України невдало розпочала матч та пропустила вже на 6-й хвилині, коли забив Ніклас Фуллькруг. Попри це, на перерву команда Сергія Реброва пішла з перевагою у рахунку. На 19-й хвилині забив Віктор Циганков. Ще за 4 хвилини Антоніо Рюдігер після удару Михайла Мудрика відправив м’яч у свої ворота.

Невдовзі після перерви Циганков зробив дубль та перетворив становище господарів поля на ще складніше. Німеччина не здалася та зуміла зрівняти рахунок. Кай Гаверц на 83-й хвилині скоротив відставання, а у компенсований час заробив пенальті. Одинадцятиметровий реалізував Йозуа Кімміх.

Збірна України зіграла з Німеччиною внічию 3:3.

Благодійний товариський матч. Німеччина – Україна – 3:3

Голи: Фюллькруґ (7), Гавертц (83), Кімміх (90+1, пенальті) – Циганков (18, 56), Рюдігер (23, автогол).
Попередження: Маліновський (90)

Німеччина: Трапп, Рюдіґер, Раум (Генріхс, 71), Ґінтер, Кімміх, Ґорецка (Мусіала, 62), Шлоттербек (Клостерманн, 46), Брандт (Віртц, 71), Сане, Вольф (Хофманн, 62), Фюллькруґ (Гавертц, 46).
Україна: Трубін, Миколенко, Матвієнко (Соболь, 78), Забарний, Тимчик, Степаненко (Ігнатенко, 65), Судаков, Мудрик (Піхальонок, 78) Циганков (Зубков, 71), Ярмоленко (Маліновський, 65), Довбик (Ванат, 65).

Стадіон: «Везерштадіон» (Бремен, Німеччина).

Наступні дві гри збірна України проведе у кваліфікації Євро-2024. 16 червня команда Реброва зустрінеться у Скоп’є з Північною Македонією, а 19 червня зіграє у словацькій Трнаві проти Мальти. Також суперником наших футболістів по кваліфікації є Італія.