Франківці у складі збірної України успішно виступили на Кубку Європи з Таеквон-до (ФОТО)

У змаганнях взяли участь 500 таеквондистів з 22 країн Європи.

photo 2023 06 19 12 19 09 scaled

Завершився XII Кубок Європи з Таеквон-До, який проходив 15-18 червня в місті Люблін, Польща.

За кількістю медалей українська збірна зайняла друге загальнокомандне місце, здобувши 42 медалі: 13 “золотих”, 9 “срібних” та 20 “бронзових”. Першими фінішували господарі, а треті – румуни.

У клубному заліку Івано-Франківська ДЮСШ№1 обласної ради здобула друге місце серед 68 клубів учасників, з результатом 7 «золотих», 5 «срібних» та 10 «бронзових» нагород.

“Попри виклики воєнного часу, Ви створюєте належні умови для розвитку спорту в Україні, спорту, який об’єднує, мобілізує, мотивує та виховує переможців”, – підвів підсумки змагань наставник наших спортсменів Олег Соловей.

photo 2023 06 19 12 19 08 scaled

Так, франківські спортсмени стали переможцями та призерами у своїх вагових категоріях: