Івано-Франківськ

ФУТБОЛ. Визначився володар Суперкубку Івано-Франківщини

30 червня на стадіоні «Хімік» у м.Калуші матчем за Суперкубок області завершився обласний футбольний сезон 2022/2023 років.

347250241 768656378380433 8161982611252042320 n

На футбольному полі за ще один трофей зійшлися найсильніші команди області – чемпіони ФК «Вільхівці» та володарі Кубка області – «Blаgo-Юність». У цікавому й важкому поєдинку перемогу здобули підопічні Романа Мотуза, які вписали ще один кубок до командної історії.

Команди розпочали сьогоднішню суперкубкову зустріч досить таки жваво. Вже на 2 хвилині матчу «Blago-Юність» мали нагоду відкривати рахунок, проте добре свою роботу виконав кіпер ФК «Вільхівці» Вульчин.

На 8 хвилині матчу хороший дальній удар видав Мізерник, проте безрезультатно. Натомість команда суперника свій єдиний найгостріший момент використала й внаслідок контратаки на 12 хвилині зустрічі забила першого «круглого» у матчі.

Після пропущеного підопічні Мотуза намагались тиснути на суперника й створювати моменти, а кіпер Вульчин ще декілька разів «витягував» їхні удари. Під завісу першого тайму на 44 хвилині нашим футболістам таки вдалося забити й свого «круглого» у ворота суперника: автором голу став капітан команди Віталій Турчанський, якому і вдалося зрівняти рахунок у грі.

У другому таймі команди продовжили атакувати, однак діяли дуже обережно. Всупереч кільком створеним моментам переможця в основний час команди не виявили й гра перевелась в одинадцятиметрові.

В серії пенальті «Blago-Юність» знову стала кращою завдяки кільком сейвам кіпера Марчука та наших футболістів – 4-3 (Мізерник, Майовецький, Микуляк, Гусак)