Івано-Франківськ

Збірна Івано-Франківської області тріумфувала на Кубку України з Таеквон-до

Черговий раз прикарпатці підтвердили лідерство в Українському Таеквон-До, здобувши перше загальнокомандне місце в обидвох змаганнях.

photo 2023 11 13 18 04 15 scaled

З 9 по 12 листопада у місті Ужгород відбувся Кубок України серед дорослих та всеукраїнські змагання серед дітей, юнаків і юніорів з формальних вправ, спарингу, традиційного спарингу, спеціальної техніки та тесту сили.

Протягом трьох днів, на 5 майданчиках (доянг) проходили дані змагання, які зібрали близько 1000 учасників з всіх куточків України окрім тимчасово окупованих.

399807839 10232104668665180 8059864963510339772 n scaled

Збірна Івано-Франківської області була представлена чисельною командою у кількості 120 спортсменів і 10 тренерів Івано-Франківського обласного осередку ГО “Всеукраїнський Союз Таеквон-До”, черговий раз прикарпатці підтвердили лідерство в Українському Таеквон-До, здобувши перше загальнокомандне місце в обидвох змаганнях.

photo 2023 11 13 18 10 18 scaled

На кубку України команда здобула 12 нагород, серед яких вісім золотих, одна срібна та три бронзові медалі.