Івано-Франківськ

Блаженніший Святослав у Франківську з нагоди 130-річчя від моменту першої згадки про Духовну семінарію

Патріарх виголосив проповідь, у якій роздумував над образом Христа як джерела життя.

FB IMG 1700395268179 scaled

Івано-Франківська духовна семінарія, яка носить імʼя священномученика Йосафата Кунцевича, відзначає 130 років від моменту першої згадки про її заснування. З нагоди такої знаменної дати до Івано-Франківська завітав Блаженніший Святослав – Отець і Глава УГКЦ.

FB IMG 1700395248439 scaled

«Зростайте не тільки в літах, а й в мудрості і Божій благодаті. Віддайтеся на духовний провід. Нехай Бог благословить і посилає Духа Святого, бо церква на вас чекає!», – такими словами привітав та поблагословив семінаристів Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав.

FB IMG 1700395252116 scaled

Цього дня у семінарійній каплиці відбулась Архієрейська Божественна Літургія, яку очолив Святослав. Співслужили Главі УГКЦ Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин, Єпарх Коломийський Владика Василій Івасюк.

Глава УГКЦ підкреслив, що завершивши семінарію хлопці мусять бути тими, хто не просто говорить про Христа, а несе Його людям: «Проповідь — означає відкрити доступ до Отця через Сина, силою і діянням Святого Духа, як це каже нам сьогодні апостол Павло».

FB IMG 1700395264437 scaled

Пропонуємо Вам інформацію про попередні візити Владики на Франківщину:

Читайте нас у тг
Новини партнерівКоментарі

0

Коментарів ще немає

Залишити відповідь

Ваш email не буде опублікований. Обов’язкові поля позначені зірочкою (*)

Поле має бути заповнене
Поле має бути заповнене
© 2020 Всі права захищено