Івано-Франківськ

Володимир Зеленський став мрійником року у Європі за версією Politico

У цьому списку видання визначає людей, які найбільше впливатимуть на те, як розгортатимуться події у 2024 році.

Znimok ekrana 2023 11 29 065916

Американське видання Politico визнало президента України Володимира Зеленського найвпливовішим діячем в Європі у категорії “мрійники”.

Цьогоріч Politico зазначило, що Зеленському “вдалося проштовхнути речі, які донедавна були немислимими, висунувши Україну в першу чергу на членство в ЄС – і ближче, ніж хтось вважав можливим, до військового альянсу НАТО”, пише “УП“.

Але 2024 рік йому прогнозують складним, адже “Світ збентежений війною на Близькому Сході; українці виснажені дворічними битвами та боротьбою за повернення території перед обличчям жорстокої російської м’ясорубки”.

“Оскільки Захід ухиляється, а Україна продовжує зіштовхуватись з загрозою існуванню з боку свого значно більшого сусіда, Зеленський перейшов від благань західних країн про допомогу до читання їм лекцій – і це не так успішно, як його більш піднесені промови”, – йдеться у повідомленні.

До слова, також видання пише про перспективу виборів в Україні у 2024 році та про те, що аби провести їх Зеленському доведеться змінити Конституцію України і ця перспектива, за словами видання, викликає “серйозні питання щодо демократичної легітимності”.

Читайте також:

Читайте нас у тг
Новини партнерівКоментарі

0

Коментарів ще немає

Залишити відповідь

Ваш email не буде опублікований. Обов’язкові поля позначені зірочкою (*)

Поле має бути заповнене
Поле має бути заповнене
© 2020 Всі права захищено