ФУТБОЛ. Чемпіонат Івано-Франківщини: підсумки 11-г туру

Черговий тур обласної першості обійшовся без несподіванок.

obl futsal 36 scaled

Розпочалась футзальна неділя матчем у Королівці, де в дербі зійшлись “Фурнітура-Експрес 24” та “Варатик”. Як і прогнозувалось, більш досвідчені “фурнітурівці” підтвердили статус фаворитів і впевнено обіграли своїх земляків з розгромним рахунком 7:2.

• “Фурнітура-Експрес 24” Коломия – “Варатик” Коломия – 7:2 (4:0)
    Голи:
     Блащук (11, 24), Ковальчук (13), В. Іваничук (13), Ковцун (15), Камрадський (21), Крамар (27) – Томенко (24), Гришук (30)

Далі глядацький фокус перемістився до Манежу КФВ, де першими на паркет вийшли “Рух-Контиліум Груп” та “Вовки” з Коломиї. Перший тайм зустрічі завершився без забитих м’ячів, а от після перерви команди прорвало. Спочатку новачок “рухівців” Капітанчук відкрив лік голам у зустрічі, та перевага господарів протрималаь недовго – Нападюк і Габрух перевернули все з ніг на голову (1:2). Команда Сергія Шпільчака не опустила руки і зуміла зрівняти рахунок. Це Соколовський реалізував пенальті, який сам і заробив – 2:2. Втім, останнє і переможне слово було за Нападюком, який приніс “Вовкам” дуже важливі три очки – 2:3.

• “Рух-Контиліум Груп” Івано-Франківськ – “Вовки” Коломия – 2:3 (0:0)
    Голи:
     Капітанчук (18), Соколовський (26, пен) – Нападюк (20, 27), Габрух (24)

Другими у Манежі КФВ зійшлись “Галія” і дублери “Урагану”. Безсумнівно, центральний матч туру виправдав всі найсміливіші очікування. Багато боротьби на кожному клаптику паркету, чудова гра голкіперів і напруга до останніх секунд. Краще свої нагоди реалізували “дракони”, які, забивши по голу у кожному з таймів, святкували перемогу – 2:0!

• “Галія” Івано-Франківськ – “Ураган-2-КФВ” Івано-Франківськ – 0:2 (0:1)
    Голи:
     Воронюк (3), Клімчук (20)

Завершували ігровий день “Ревера” та “Рибак-АСК”. “Реверівцям” у першому таймі вдавалось стримати атакувальний натиск “рибаків”, тож завершили команди першу половину без голів – 0:0. А от по перерві команду Івана Скіцка “прорвало” – дублі Юліана Горбатого та Дрекала, а також влучні удари Остафійчука і Турчанського дозволили гостям здобути три очки.

“Ревера” Івано-Франківськ – “Рибак-АСК” Ямниця – 0:6 (0:0)
Голи:
Ю, Горбатий (17, 17), Турчанський (18), Дрекало (19, 24), Остафійчук (24)

У турнірній таблиці без істотних змін – “Вовки” потіснили “Галію” з четвертого місця. Натомість “дракони” впритул наблизились до лідера “Пробою”, програючи городенківцям всього один пункт.