“Франківськ-Прикарпаття” переміг у столиці та вийшовши в лідери жіночої Суперліги

Франківськ-Прикарпаття здобув другу за два дні перемогу над Київ-Баскетом, здобувши в Києві перемогу 71:62.

IMG 2245

Перша половина матчу вийшла рівною – за перші дві чверті лідер змінювався 12 разів і жодна команда не мала переваги більше 5 очок і лише ривок в кінцівці дозволив Франківську-Прикарпаттю на велику перерву піти за переваги +6.

За перші чотири хвилини третьої чверті Київ-Баскет не набрав жодного очка, тоді як Франківськ-Прикарпаття зробив ривок 12:0 і отримав перевагу +18, після чого довів гру до перемоги.

Жіноча Суперліга. Регулярний чемпіонат.

Київ-Баскет – Франківськ-Прикарпаття 62:71 (15:14, 8:15, 19:25, 20:17)

11 лютого 2024 р., м. Київ, ПС “Венето”.

• Київ-Баскет: Горобець (19 + 7 підбирань + 5 перехоплень), Ляшко (18 + 10 підбирань), Сугак (12 + 8 підбирань), Березова (11), Семенчук (2), Тонконожко (0).
  • Франківськ: Моллова (28 + 12 підбирань), Філевич (16 + 13 підбирань), Алексейчик (14 + 5 передач), Кононученко (11 + 9 підбирань), Лапхан (2 + 7 підбирань), Шепелюк (0), Шахватова (0), Костів (0), Боровець (0).

Франківськ-Прикарпаття, обігравши Київ-Баскет, обійшли киянок в турнірній таблиці – обидві команди мають по 14 перемог в 16 матчах, але Франківськ-Прикарпаття отримав перевагу за особистими зустрічами за 4 матчі до кінця регулярного чемпіонату.