Івано-Франківськ

Росіяни знизили активність літаків у небі України після останнього “сушкопаду”

Це не вперше з початку війни, але це - наслідок ефективної вогневої роботи Повітряних сил останнім часом.

Росіяни знизили актиність літаків у небі України після останнього "сушкопаду"

В небі над Україною спостерігається зниження активності ворожої авіації, літак дальнього радіолокаційного виявлення А-50 вже тиждень не з’являється поблизу українського кордону. Про це повідомили речник Юрій Ігнат та командувач Повітряних Сил Микола Олещук, пише ПІК. 

“Увечері 2 березня 2024 року після повідомлень про збиття чергового російського винищувача-бомбардувальника Су-34 (зранку) та про інтенсивну вогневу роботу по двох ворожих літаках Су-34 та Су-35, і врешті решт також збиття ще одного Су-34, у Telegram-каналі Олещука з’явилися скріни із повідомленням, що над окупованою територією України немає авіації противника (є лише активна робота розвідувальних безпілотників)”, – йдеться у повідомленні. 

3 березня речник Юрій Ігнат підтвердив, що окупанти вочевидь знизили використання літаків на різних напрямках. Це не вперше з початку війни, але це – наслідок ефективної вогневої роботи Повітряних сил останнім часом.

“Засоби протидії, надані Україні західними партнерами, демонструють свою ефективність. Про це свідчить кількість збитих літаків ворога за лютий. Актуальне завдання нині – убезпечити прифронтові території від використання противником керованих авіаційних бомб”, – додав Ігнат. 

Читайте також у ПІК: 

Читайте нас у тг
Новини партнерівКоментарі

0

Коментарів ще немає

© 2020 Всі права захищено