Івано-Франківськ

У Франківську відкрили анотаційну дошку сержанту Віктору Вовчуку (ФОТО)

Пам'ятний знак встановили на фасаді ліцею №17, в якому навчався воїн.

PP 3821 scaled

Анотаційну дошку сержанту Віктору Вовчуку на позивний “Вовк” відкрили в Івано-Франківську. Віктор був командиром відділення розвідувального взводу. Рідні й друзі кажуть, що він був надзвичайно світлою, чуйною і позитивною людиною.

Про це повідомили на сайті міського голови Руслана Марцінківа.

«Він був дуже справедливою людиною. Питання йти чи не йти на війну для нього взагалі не стояло. Віктор ніколи б не зміг стояти осторонь. Він навіть після поранення востаннє казав мені: «Не переживай, все буде добре! Я повернусь з перемогою!». Але, на жаль, сталось не так… Тому я дуже хочу, щоб ми всі пам‘ятали тих, хто віддав своє життя за Україну»,– з трепетом пригадує дружинаУляна Вовчук.
be3d61a1ed3538af

Воювати Віктор пішов разом зі своїм другом Сергієм. Добровольці рішення прийняли швидко і без вагань. Єдине, про що шкодує друг дитинства – те, що воювати довелось у різних підрозділах.

Пам’ятний знак тепер щоранку зустрічатиме учнів ліцею №17, в якому у свій час також навчався Віктор Вовчук. Щоб ніхто і ніколи не забув, якою великою ціною здобуваємо свободу.

Віктор Вовчук загинув 18 червня 2023 року під час виконання бойового завдання на Запорізькому напрямку. Нагороджений медаллю «За поранення» та відзнакою «Козацький хрест за бойові заслуги».

222 1 scaled

«На жаль, ми бачимо, що кількість загиблих воїнів зростає. Ми вшануємо пам’ять усіх Героїв, які віддали свої життя за волю і незалежність України. Анотаційні дошки, книга пам’яті, яку ми готуємо, турніри пам’яті, різні заходи, щоб вшанувати Героїв. Низько вклоняюся всім рідним і близьким. У молитві маємо завжди пам’ятати тих, хто вже не з нами, та просити Божої опіки для тих, хто зараз нас захищає. Докладемо усіх зусиль, щоб гідно пошанувати усіх Героїв з нашої громади»– підсумував Івано-Франківський міський голова Руслан Марцінків.

Читайте нас у тг
Новини партнерівКоментарі

0

Коментарів ще немає

© 2020 Всі права захищено