Івано-Франківськ

ФУТЗАЛ. “Ураган” стартує з перемоги у Лізі чемпіонів (ВІДЕО)

Домашній міні-турнір «дракони» розпочали поєдинком проти азербайджанського «Аразу».

11111111335 scaled

28 жовтня відбулися стартові матчі основного раунду Ліги чемпіонів УЄФА в Івано-Франківську. Зокрема, першими у манежі КФВ зіграли «Юнайтед Галац» та «Ліцені». У підсумку – досить несподівана перемога чемпіона Косово з рахунком 6:4, повідомляє ПІК.

Але найбільше шанувальники футзалу чекали на прем’єрний матч за участі івано-франківського «Урагану». І він цілком виправдав усі сподівання. Вже на 10-й хвилині відзначився Назарій Швед. А ближче до перерви господарі подвоїли перевагу – відзначився Артем Фаренюк (16 хв.).

У другому тайму «ураганівці» продовжили домінувати на майданчику, втім численні гольові моменти у Френюка, Абакшина та Шведа успіху не принесли.

Натомість за 10 хвилин до завершення поєдинку азербайджанці пішли грати п’ятого польового. І це мало не одразу принесло свій результат. Швидкий гол забив на 30-й хвилині Шовдаров. Але на більше гості не спромоглися. 2:1 – непроста, але така потрібна перемога для підопічних Максима Павленка.