
Від початку повномасштабного вторгнення росія втратила в Україні близько 1 млн 397 тис. 60 військових.
Про це повідомили у Генеральному штабі ЗСУ, пише ПІК.
За минулу добу, 24 червня, українські захисники знищили 1270 осіб, один танк, дві бойові броньовані машини, 67 артилерійських систем, чотири реактивні системи залпового вогню та три засоби протиповітряної оборони.
Крім того, Сили оборони ліквідували 1994 безпілотники оперативно-тактичного рівня, 450 одиниць автомобільної техніки та автоцистерн, шість одиниць спеціальної техніки й два наземні робототехнічні комплекси.
Загалом від 24 лютого 2022 року російська армія втратила 12 057 танків, 24 818 бойових броньованих машин, 44 731 артилерійську систему та 371 882 безпілотники різних типів.
У Генштабі зазначають, що дані щодо втрат противника уточнюються.н
Читайте в ПІК:
- З’явилися нові підтвердження ураження найбільшого наземного комплексу супутникового зв’язку в росії
- росія перекидає ППО до Москви та Керченського мосту, — Зеленський
- З’явилися нові підтвердження ураження найбільшого наземного комплексу супутникового зв’язку в росії
- Під час ворожої атаки зафіксували влучання шести БпЛА