Івано-Франківськ
28.95
USD: 27.45
EUR: 32.2

Альпін-парк, скеледром, скульптури, водойми – на Прикарпатті хочуть відкрити “Парк Кайнозою”

Наразі показали перший варіант проєкту парку, який розміститься в селі Підгір’я, що на Богородчанщині.

Про це у Facebook розповіли N+K Architectvra, пише ПІК.

Парк Кайнозою — це розважальний та освітній парк на 8 га території з рівнинним рельєфом. Тематика парку — епоха Кайнозою — історична ера, що почалась 66 мільйонів років тому і триває досі.

“В’їжджаючи до парку, відвідувач потрапляє на великий громадський простір навколо існуючої скульптурної композиції «Мамонти». Це місце збору туристичних груп, обмежене активним фасадом з кав’ярнями та сувенірними крамницями. Вхід на територію парку здійснюється через фойє головної будівлі, де знаходиться касовий зал, інфо-пойнт, кав’ярня. З фойє відвідувач потрапляє до музею. Музей — це продовгувата та вигнута в плані галерея з діорамами, що розповідають історію створення та розвитку життя на Землі. З музею відвідувач потрапляє безпосередньо в парк”, – зокрема йдеться у повідомленні
В парку розміщено кілька атракцій. Перша атракція — водойма, яка влітку слугує кондиціонером, а взимку — ковзанкою. Крім того, водойма — це тло для експозиції водоплавних тварин. Над водоймою — кільцевий оглядовий міст, який водночас створює затінок.

Коментарі

0

Коментарів ще немає

Залишити відповідь

Ваш email не буде опублікований. Обов’язкові поля позначені зірочкою (*)

Поле має бути заповнене
Поле має бути заповнене
© 2020 Всі права захищено