Івано-Франківськ
-4.9
USD: 28.1
EUR: 31.75

У Калуші хочуть збудувати нову автостанцію (ВІДЕО)

На початку березня на офіційному сайті Калуської міської ради оприлюднили проєкт рішення про створення комунального підприємства «Калуське підприємство автобусних станцій».

Уряд зупиняє з 18 березня пасажирський траспорт між містами і областями -  КОРДОН

Фото ілюстративне

Також пропонується затвердити його статут нового підприємства, пише ПІК з посиланням на Вікна.

“Згідно з проєктом рішення нове підприємство буде надавати послуги з перевезення пасажирів і вантажів автомобільним транспортом, здійснювати управління процесом перевезень пасажирів транспортом юридичних та фізичних осіб усіх форм власності, прийом та відправлення автобусів, організовувати реалізацію квитків тощо”, – йдеться в повідомленні.

Створити нове комунальне підприємство міська влада може вже на сесії цього тижня — якщо до 25 березня отримає позитивний висновок Антимонопольного комітету.

Начальник управління економічного розвитку міста Юрій Соколовський, каже, що створення комунального підприємства пов’язане з намірами будівництва нової автостанції. Після його реєстрації, комунальному підприємству буде виділена земельна ділянка для розміщення автостанції.

Автостанцію планують будувати на вул. Ринковій, там де зараз знаходиться автостоянка муніципального ринку. Обране місце – поруч з житловим масивом багатоквартирної забудови, а тому людям буде зручно сюди добиратися. Щодо автостанції на вул. Пушкіна (по суті не є автостанцією), на роботу якої постійно скаржаться мешканці прилеглих будинків, то її звідти заберуть.

За словами Юрія Соколовського, будівництво автостанції дозволить створити належні умови як для водіїв, так і для пасажирів – тут буде зал очікування, квиткові каси (у тому числі попереднього продажу квитків, туалети, створено можливості для зберігання багажу, а також планується відкрити кафе.

Будівництво автостанції – недешевий проєкт. Для його реалізації планують залучити інвестора. Автостанція може бути цікавою для потенційних інвесторів за умови своєї прибутковості. Основне джерело її доходів – це збір, який оплачують пасажири, купуючи квиток в касі.

Читайте також:

Приєднуйтесь до нас  у Facebook, Instagram, Youtube та  Telegram

Новини партнерів

Коментарі

0

Коментарів ще немає

Залишити відповідь

Ваш email не буде опублікований. Обов’язкові поля позначені зірочкою (*)

Поле має бути заповнене
Поле має бути заповнене
© 2020 Всі права захищено