ФУТБОЛ. Черніївський “Ураган” достроково став чемпіоном Івано-Франківської області

Долинський «Нафтовик» залишався єдиним колективом, який міг зупинить «Ураган» у боротьбі за чемпіонські нагороди.

MyCollages 2021 05 30T212826.074 1 scaled

Проте черніївці здобули комфортну перевагу в рахунку вже у першій чверті матчу, яку зберегли до фінального свистка.

На 15-й хвилині Ігор Кушецький на дальній стійці замкнув головою навісну передачу від партнера – 1:0, а за п’ять обертів секундної стрілки Назарій Данів пострілом за меж штрафного майданчика влучив у ціль – 2:0. Отож, «Ураган» Черніїв, йдучи з нулем у графі поразки, стає чемпіоном Івано-Франківської області сезону 2020-2021 років.

Претенденти на призові місця у результативному матчі поділили очки між собою. «Ніка-Вовчинець» забивши першою, в кінці матчу врятувалася від поразки у протистоянні з «Сокільськем». У складі франківців відзначився Максим Стаднік і дублем Юрій Щербаков, до речі його голи – перший і останній м’ячі в поєдинку. В тюдівській команді двічі пригнічував суперника Ігор Коржук і одного разу Іван Боднарук, що в підсумку – 3:3.

«Бескид» залишається на останньому місці в турнірні таблиці, не зумівши відібрати залікові очки в Брошнів-Осадської команди. У другому таймі Ярослав Семчук і Богдан Пілянський забивши по голу принесли перемогу «Карпатам» 2:0. Також команди догравали поєдинок у десятьох, на 70-й хвилині «Бескид» залишив в меншості Олег Куртяник, а на 81-й склади вирівняв Андрій Луцький.