Івано-Франківськ

Шанси ще є: Україна зіграла внічию з Боснією і Герцеговиною у відборі ЧС-2022

У відбірковому матчі чемпіонату світу-2022 з футболу збірна України зіграла у Львові внічию з Боснією і Герцеговиною

208679 GettyImages 1235845059 960x380 0 scaled

Збірна України вдало розпочала матч на “Арені Львів” та повела у рахунку на 15-й хвилині. Віктор Циганков увірвався до штрафного майданчика зліва та прострілив на дальню штангу на Андрія Ярмоленка, який переправив м’яч у ворота, повідомляє ПІК із посиланням на Еспресо.

Боснія і Герцеговина відігралася на 77-й хвилині, коли після передачі Мирослава Стевановіча справа в один дотик, з меж штрафного майданчика точно пробив Анел Ахмедходжіч.

ФУТБОЛ. ЧС-2022. Відбірковий турнір. Група D. 12 жовтня
УКРАЇНА – БОСНІЯ і ГЕРЦЕГОВИНА – 1:1 (1:0)
Голи: Ярмоленко, 15 – Ахмедходжіч, 77
Україна: П’ятов, Тимчик, Забарний, Матвієнко, Кривцов, Соболь, Ярмоленко (Зубков, 82), Степаненко, Циганков (Булеца, 82), Шапаренко (Сидорчук, 72), Яремчук (Сікан, 72)
Боснія і Герцеговина: Шехіч, Чивіч, Хаджикадуніч, Ахмедходжіч, Колашинац, Хаджиахметовіч, Стевановіч, Гояк (Прціч, 58), Наліч (Саріч, 58), Джеко, Превляк (Деміровіч, 83)
Попередження: Чивіч, 11; Ахмедходжіч, 19; Превляк, 63

Україна зіграла з Боснією і Герцеговиною внічию 1:1, набрала 9 очок та займає в групі D друге місце. Боснійці з 7 пунктами четверті. Лідирує з 12 балами Франція, Фінляндія з 8 пунктами третя, Казахстан має 3 очка та замикає турнірну таблицю.

Тепер команді Олександра Петракова для виходу до плей-оф треба перемагати боснійців 16 листопада на виїзді. При цьому фіни не повинні набрати більше 4 очок у двох матчах. Якщо ж матч боснійців і фінів (13 листопада) завершиться внічию, то Україні може вистачити й нічиєї у вирішальному матчі в боснійському місті Зениця, за умови, якщо Франція відбере очки у Фінляндії в заключному турі.

208683 245585741 4704678542923706 7513465397501635592 n 1080x1080 0 scaled

Безпосередньо до фінального раунду вийдуть команди, що займуть перші місця у кожній з 10 груп. Збірні, котрі опиняться на другій позиції в своїх групах, разом з двома найкращими командами Ліги націй (враховуються тільки переможці дивізіонів) гратимуть двораундовий плей-оф ще за три путівки на мундіаль від Європи.