У Делятинській ТГ відбулися вирішальні матчі з міні-футболу: стали відомі переможці (ФОТО)

Завершилися відкриті змагання команд Делятинської ТГ з міні-футболу сезону 2021-2022 років.

6777b5134640cfa177b7fb9d85bd1de8 scaled

У минулі вихідні, 19-20 лютого, відбулися вирішальні матчі Першості, де визначили переможців та призерів, а також кращого гравця, воротаря та бомбардира, пише ПІК з посиланням на Делятинську громаду.

“За підсумками змагань перемогу здобула команда ФК “Заріччя”. Друге місце посіла команда ФК “Чорний Потік”, третє місце – команда ФК “Прут”. Вітаємо переможців та призерів!” – йдеться у повідомленні.

А кращим гравцем став Шовгенюк Іван (ФК “Чорний Потік”), кращим бомбардиром – Ключівський Микола (ФК  “Прут”, смт Делятин), а звання “кращий воротар” присвоїли Зупнику Русланові (ФК “Прут”, смт Делятин).

Переможців та призерів нагородили дипломами, кубками, грошовими винагородами та медалями.

174dab0a010984879d52eb9ad9436a89 1 scaled

Гравці у номінації “кращий гравець”, “кращий бомбардир” та “кращий воротар” також отримали статуетки та грошові винагороди.