Івано-Франківськ

Уряд виділив перші 200 млн грн для бізнесу, який наймає внутрішніх переселенців

Прем'єр-міністр закликав українців підтримувати вітчизняний бізнес, особливо малих та середніх підприємців, оскільки так ви допоможете перезапустити економіку.

За підтримки держави вже більше 400 підприємств перевезені в регіони, де немає активних бойових дій. Більше ніж 200 вже працюють. Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль у відеозверненні 18 квітня, пише ПІК.

Також Уряд виділив перші 200 млн грн для бізнесу, який наймає внутрішніх переселенців.

«Виплата у 6,5 тисячі гривень для часткової компенсації зарплат на кожного працевлаштованого переселенця. Стимулюємо брати таких людей на роботу», — зазначив Денис Шмигаль.

Як зауважив Прем’єр-міністр, за останні тижні 25% малого та середнього бізнесу збільшили обсяг роботи. Крім того, бізнес покращив очікування по оборотах на 10-20%, якщо порівнювати з початком квітня.

«Втрати, які вже понесли підприємці, колосальні. Але зменшення податків, кредити під 0% та покращення логістичних маршрутів сприятимуть відновленню», — підкреслив Глава Уряду.

Денис Шмигаль закликав українців підтримувати вітчизняний бізнес, особливо малих та середніх підприємців, оскільки так можна допомогти перезапустити економіку.

Читайте також:

Приєднуйтесь до нас  у Facebook,Instagram,Youtube та  Telegram

 

Читайте нас у тг
Новини партнерівКоментарі

0

Коментарів ще немає

© 2020 Всі права захищено