Ще два чвертьфіналісти: підсумки матчів 4 грудня на Чемпіонаті світу-2022 (ВІДЕО)

На ЧС-2022 в Катарі пройшли два поєдинки. За їх результатами визначились ще два чвертьфіналісти.

orig 606286

На чемпіонаті світу 4 листопада пройшли два матчі 1/8 фіналу. Збірна Франції впевнено пройшла збірну Польщі. Збірна Англії не залишила шансів Сенегалу, розповідає ПІК із посиланням на “Інформатор“.

Франція – Польща

Полякам було складно протистояти діючим чемпіонам світу. Втім Франція змогла забити лише наприкінці першого тайму. Результативним ударом відзначився Жиру. Дубль Мбаппе у другому таймі остаточно засвідчив перевагу Франції. Гол Левандовські з пенальті на останній компенсованій хвилині став слабкою втіхою для поляків.

Гол Жиру став для гравця 52-м у складі збірної Франції. За цим показником Жиру випередив Анрі і став найкращім бомбардиром в історії своєї збірної.

• Франція — Польща 3:1 (Жиру, 44, Мбаппе, 75, 90+1 – Левандовські, 90+9 з пен.)

Англія – Сенегал

Сенегал чинив супротив у першому таймі. Але після двох голів перед перервою запал африканської команди згас. На 57-й хвилині Сака остаточно зняв питання про переможця матчу.

• Англія — Сенегал 3:0 (Гендерсон, 38, Кейн, 45+3, Сака, 57).

Сітка плей-оф

У матчі 1/4 фіналу збірна Франції зіграє зі збірною Англії. Поєдинок відбудеться 10 грудня.

Новини про - Франція та Англія вийшли у чвертьфінал: підсумки матчів 4 грудня на Чемпіонаті світу-2022