БАСКЕТБОЛ. “Говерла” була близька до сенсації, але поступилася “Київ-Баскету”

Київ-Баскет здобув другу свою перемогу в рамках "баблу" в Черкасах Суперліги Parimatch, здолавши вдруге в сезоні Прикарпаття-Говерлу 77:68.

UO0A2302 scaled

“Прикарпаття-Говерла” дала бій фавориту, вигравши першу чверть. Далі кияни, здавалось, перехопили ініціативу, але вдалий відрізок в середині другої половини знову повернув Прикарпаття-Говерлі лідерство і перевагу +5 до великої перерви.

UO0A2250 scaled

В третій чверті на ще один ривок Київ-Баскету у підопічних Євгена Мурзіна в підсумку відповіді не знайшлось. Кияни довели свою перевагу до двозначної і хоча Прикарпаття-Говерла намагалось повернути інтригу до матчу, але кияни довели матч до перемоги.

UO0A2263 scaled

Найрезультативнішим в матчі став Назар Кісільчук з 21 очком, але найкращим у переможців був Вадим Заплотинський, на рахунку якого дабл-дабл з 10 очок та 11 підбирань, до яких він додав 5 передач та рекордні для сезона в Суперлізі 6 блок-шотів.

У Прикарпаття-Говерли відзначимо Сергія Старцева з 19 очками (3/3 триочкових) та Іллю Чугунова з 18 очками (4/5 триочкових).

Суперліга Parimatch. Регулярний чемпіонат
Прикарпаття-Говерла — Київ-Баскет 68:77 (18:17, 25:21, 15:25, 10:14)
У “Говерли”:
Старцев (19 + 4 підбирання + 4 передачі), Чугунов (18 + 5 підбирань), А. Тимофійчук (8), Водолазський (7), Лесик (4 + 7 підбирань), Хрисостоміді (4), М. Тимофійчук (3), Лонюк (3), Ожегов (2).

“Київ-Баскет”, вигравши другий матч черкаського “баблу”, повернувся на третю сходинку турнірної таблиці, маючи 10 перемог в 14 матчах. У “Прикарпаття-Говерли”5 перемог в тих же 14 матчах і 6 сходинка турнірної таблиці.

Столичний клуб завершить бабл матчем з Черкаськими Мавпами, а “говерляни” зустрінуться у західноукраїнському дербі проти “Політехніки-Галичини”. Обидві гри відбудуться завтра, 12 січня.