БАСКЕТБОЛ. “Говерла-Прикарпаття” на мінорній ноті завершує “бабл” у Черкасах

На папері ця гра очікувалась з великим інтересом, оскільки зустрічались сусіди по турнірній таблиці з рівною кількістю перемог – по

325380853 1569729903508963 2994388199312298124 n scaled

Відзначимо, що перша зустріч суперників в регулярному чемпіонаті завершилась звитягою команди з Івано-Франківська, яка в середині листопада здолала львів’ян з рахунком 82:73, інформує ПІК.

На початку матчу краще командно і свіжіше виглядали львівські баскетболісти, тоді як Прикарпаття-Говерла за рахунок більше індивідуальних дій намагалась триматись на дистанції.

В першій чверті івано-франківська команда завдяки цьому не відпускала суперника більше ніж на 4-6 очок, але в середині другої чверті провал в першу чергу в атаці підопічних Євгена Мурзіна дозволили львів’янам заробити двозначну перевагу.

325479849 1212468326360507 6279230188525305524 n scaled

За чотири хвилини до великої перерви перевага Політехніки-Галичини сягнула +18, але в кінцівці чверті Прикарпаттю-Говерли вдалось скоротити своє відставання до 11 очок.

У другій половині гри ситуація на майданчику не сильно змінилась – Прикарпаття-Говерла так і не зуміла нав’язати конкуренцію супернику. Тож четверта чверть перетворилась на формальність, команди догравали резервістами і в підсумку все завершилось з рахунком 56:92.

«Прикарпаття-Говерла-КФВ» – «Політехніка-Галичина» (Львів) – 56:92 (20:23, 14:22, 8:36, 14:11)
12 січня 2023 р. м. Черкаси. ПС «Будівельник»
У «Говерли»: Лесик (11 + 7 підбирань + 2 блок-шоти), Чугунов (11), Старцев (10), Хрисостоміді (6), Лонюк (6), А. Тимофійчук (4), Ожегов (3 + 6 підбирань), Вододазський (3), Гаврилов (2), М. Тимофійчук (0), Стецюра (0), Литвинов (0).