Івано-Франківськ

Президент Болгарії звинуватив Україну у війні, за яку «платить вся Європа»

Радев з початку російського вторгнення відстоює позиції, близькі до позицій Кремля

Президент Болгарії звинуватив Україну у війні, за яку «платить вся Європа»

Президент Болгарії Румен Радев зробив нову заяву щодо російсько-української війни. Радев звинуватив Україну в тому, що вона «наполягає» на веденні війни, яку розпочала проти неї Росія. Про це пише ПІК з посиланням на Главком.

«Україна наполягає на тому, щоб продовжувати вести цю війну, але рахунки платить вся Європа», – сказав президент.

Радев з початку російського вторгнення відстоює позиції, близькі до позицій Кремля. Він часто використовує слово «конфлікт» замість «війна», заявляє, що виступає проти надання зброї для захисту Києва. Він також виступає проти економічних санкцій проти Росії та пропонує дотримуватися позиції «нейтралітету».

Глава країни закликає до переговорів між Києвом і Москвою і мирного вирішення війни. Востаннє це відбувалося під час візиту президента України Володимира Зеленського до Софії на початку місяця. Тоді Зеленський відстоював позицію Києва, що війна не має мирного вирішення.

Однією з головних вимог України для досягнення миру є повне виведення російських військ з усіх окупованих українських територій, чого Росія відмовляється робити.

«Наші правителі несамовито намагаються переконати нас, що, надсилаючи військову допомогу, вони, навпаки, підвищують нашу безпеку. Цей конфлікт поглиблюється, жертв стає все більше», – додав Радев.

Болгарія, яка є членом НАТО і Європейського Союзу, вже двічі відправляла військову допомогу Україні. Перша партія була відправлена призначеним Радевим тимчасовим урядом, який був зобов’язаний зробити це рішенням Народних зборів.

Читайте також у ПІК:

Приєднуйтесь до нас у Facebook, Instagram, Youtube та Telegram

Читайте нас у тг
Новини партнерівКоментарі

0

Коментарів ще немає

© 2020 Всі права захищено