Боксерки з Франківська здобули одразу два “золота” чемпіонату Європи (ФОТО)

Відразу дві золоті медалі чемпіонату Європи здобули боксерки з Івано-Франківська.

362686854 319955567035988 2575440391264679369 n scaled

Вихованка Івано-Франківської ОДЮСШ Марія Мандзюк виборола  першість у ваговій категорії 54 кг. Тренується спортсменка під керівництвом Василя Кондрата та Антона Коссе.

Про це повідомила голова ОДА Світлана Онищук, пише ПІК.

Ще одну золоту  медаль здобула Надія Ребрик у ваговій категорії 80 кг. Її наставник – Олег Коропецький, а першим тренером дівчини був загиблий захисник Віталій Мерінов.

358137590 319955557035989 2987339745971888806 n scaled

Нагадаємо, як раніше повідомляла ПІК, відзначились наші спортсмени і на чемпіонаті Європи з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді, який відбувся в Португалії.

Серед юніорів маємо такі перемоги:

• Ірина Федорів посіла друге місце в каное-одиночці на дистанції 200м. Тренується під керівництвом Миколи Перога.
  •  відразу дві медалі у Віталія Пристая – друге місце в каное-одиночці на дистанції 200 м, третє місце у складі каное-двійки на дистанції 500 м. Його тренує Тетяна Дмитрук.