Івано-Франківськ

Делегація з Польщі підписала угоду про співпрацю з Косівською міськрадою (ФОТО)

Польська делегація з гміни Соліна з офіційним візитом відвідала Прикарпаття.

GR2A9829 scaled

Представники польських партнерів з гміни Соліна двічі відвідали Косівщину у рамках впровадження проєкту «Фестиваль – стала ініціатива та ефективний інструмент промоції історичної та культурної спадщини у прикордонних регіонах України та Польщі», повідомляє ПІК.

13 серпня 2023 року, під час останнього візиту польських колег в Україну, було підписано офіційну партнерську угоду про співпрацю між гміною Соліна Підкарпатського воєводства та Косівською міською радою Івано-Франківської області.

Обидві сторони задекларували наміри продовжувати співпрацю після завершення реалізації транскордонного проєкту, розвивати дружні і ділові відносини у сферах культури, туризму, освіти, економіки, місцевого самоврядування.

Нагадаємо, 7 липня 2023 року у місті Косові пройшов перший день благодійного фестивалю «Смак з Косова».  Проведення другого фестивального дня було перенесене з 13 серпня на 3 вересня. через трагічні події в Івано-Франківській області, пов’язані з черговою ракетною атакою росії на Україну.

Тому програма офіційного візиту польської делегації з гміни Соліна у Косівську територіальну громаду була дещо змінена: замість участі у фестивалі «Смак з Косова» на території села Шепіт польським колегам презентували окремі традиції та обряди гуцульського весілля, притаманні цій частини Гуцульщини.

Детальніше про фестиваль читайте у групі “Смак з Косова”.

371135421 710616000920737 2137446913094276224 n scaled

Примітка: створено та підтримано за фінансової підтримки Європейського Союзу в рамках Програми транскордонного співробітництва європейського інструменту сусідства Польща-Білорусь-Україна 2014-2020. Назва проєкту – «Фестиваль – стала ініціатива та ефективний інструмент промоції історичної та культурної спадщини у прикордонних регіонах України та Польщі». За зміст несе відповідальність лише ГО «Прикарпатська інформаційна корпорація» і він не відображає позиції Європейського Союзу.

Читайте також:

Приєднуйтесь до нас  у Facebook, Instagram,Youtube та  Telegram

Читайте нас у тг
Новини партнерівКоментарі

0

Коментарів ще немає

Залишити відповідь

Ваш email не буде опублікований. Обов’язкові поля позначені зірочкою (*)

Поле має бути заповнене
Поле має бути заповнене
© 2020 Всі права захищено